KGK - spotřební materiál pro inkjetový tisk

Inkousty, ředidla, oplachy

Společnost INKTEP s.r.o. Vám nabízí široké spektrum1 provozních náplní vysoké kvality. Pokud na našich stránkách nenajdete náplň, kterou potřebujete - kontaktujte nás.

Uděláme maximum pro to, abychom Vámi požadovaný produkt zajistili u našich dodavatelů. Díky skladovým zásobám jsme schopni většinu zboží dodávat ve velmi krátkých termínech od objednání. K přepravě využíváme služby společnosti TNT, která zabezpečuje přepravu zboží ADR do 24 hodin od objednání. U dojezdové vzdálenosti zabezpečujeme dopravu vlastním vozidlem. V tabulce najdete označení a specifikaci náplní. Vaši objednávku či poptávku můžete uskutečnit na emailové adrese:             inktep @ atlas.cz


U strojů KGK je možné též používat alternativní náplně Willett, což zvyšuje úsporu nákladů. Pro usnadnění Vašeho požadavku můžete využít formulář - viz odkaz níže.

1   1

 

 Inkousty / Ředidla

 Označení originál

 Označení Inktep

 Specifikace

 Báze

CN 543-Y CN 543-Y Ředidlo MEK 
 CN 571 CN 571 Inkoust černý MEK 
CN 571-Y CN 571-Y ředidlo MEK
 CN 592 YEL CN 592  Inkoust žlutý MEK 
 CN 592-Y CN 592-Y  ředidlo MEK 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení