Pronájem strojů

Našim zákazníkům nabízíme také možnost pronájmu námi dodávaných strojů. Tento pronájem může být krátkodobý i dlouhodobý a zajistí Vám minimální vstupní náklady na pořízení požadovaných zařízení. Měsíční splátky jsou stanoveny dle dohodnutého splátkového kalendáře.
Pronájem stroje je pro Vaši společnost velmi ekonomický, zajistí Vám rovnoměrné rozložení plateb za zařízení. Měsíční splátky jsou stanoveny dle dohodnutého splátkového kalendáře. Pronajaté stroje jsou samozřejmě s plnou servisní podporou po celou dobu pronájmu. U pronájmu je možné si zvolit variantu, která zahrnuje servis zdarma, nebo variantu kde je servis po záruční době nutné hradit.

Výhody pronájmu:

  • minimální vstupní náklady na pořízení požadovaných zařízení.
  • náklady spojené s údržbou zařízení jsou zahrnuty v ceně splátky.
  • v případě poruchy poskytneme náhradní stroj.
  • Vaše náklady s pronájmem zahrnete do nákladů jako odečitatelnou položku.
  • Dohodnutá cena za měsíční splátku zůstává fixována po celou dobu smlouvy.

Pokud máte zájem o pronájem námi dodávaného stroje, pošlete poptávku na email inktep @ atlas.cz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení