DOD Technologie- Inkoustový tisk velkých znaků

Drop-On-Demand / kapka na vyžádání

Naše společnost je na trhu již déle než 10 let. Díky dlouhodobým zkušenostem s průmyslovým tiskem Vám nabízíme velmi dobré zázemí a servisní podporu. Dodáváme vysoce kvalitní inkjetové stroje určené pro tisk velkých znaků. Nedílnou součástí našich služeb je také poskytování servisu.

DOD technologie se používá v průmyslovém značení při kódování výrobků a obalů. V oblastech kde je potřeba značit inkoustem větší nápisy. Tímto způsobem se značí savé i nesavé materiály. Nejčastěji je tato technologie využívána na konci výrobního procesu na potisk sekundárních obalů při skupinovém balení (např. krabice) dále také samostatných obalů a výrobků z plastů, dřeva, lepenky, kovu, sádrokartonu atd. Používá se především k tisku alfanumerických znaků (datum výroby/spotřeby, šarže expirace, kódy směn a jiné)

V oblasti kontinuálního značení velkými znaky Vám nabízíme DOD tiskárny:

1   1

V oblasti tisku velkých znaků Vám nabízíme široký sortiment standardních i speciálních průmyslových inkoustů, ředidel a oplachů se specifickými vlastnostmi.
Zobrazit náplně

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení