CIJ Technologie - Inkoustový tisk malých znaků

Continuous Inkjet Printer

Naše společnost je na trhu již déle než 10 let. Díky dlouhodobým zkušenostem s průmyslovým tiskem Vám nabízíme velmi dobré zázemí a servisní podporu. Dodáváme vysoce kvalitní inkjetové stroje pracující na principu CIJ technologie. Tato technologie je  vyhledávaná v oblasti průmyslového značení a kódování. Technologii CIJ lze použít téměř na všechny povrchy, savé i nesavé materiály jako jsou plasty, sklo, papír, dřevo, kov, keramiku a jiné materiály používané ve výrobních procesech. Inkjetové tiskárny se používají k tisku alfanumerických znaků, data výroby/spotřeby, šarže, číslování produktů, aktuálního času, kódu směny, loga, čárového kódu, QR kódů. Včetně dalších možností textu.

11
Nedílnou součástí našich služeb je také poskytování servisu inkjetových strojů.
V oblasti kontinuálního značení malými znaky Vám nabízíme tyto CIJ tiskárny:

1   1

V oblasti značení výrobků - technologie kontinuálního inkoustového tisku malých znaků (CIJ) dodáváme širokou paletu provozních náplní. Inkousty různých barev a bází společně s provozními ředidly a oplachy.
Zobrazit náplně

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení